Viaja Y Sientete Comodo
De 3-slaapkamer Viaja Y Sientete Comodo León villa ligt op afstand van 7 km tot de Kathedraal van Léon en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Het cultureel forum van Guanajuato is binnen 15 minuten rijafstand gesitueerd. De nabijgelegen uitgaansgelegenheden zijn onder andere het theater Manuel Doblado, gelegen op 8 km afstand. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Templo Expiatorio del Sagrado Corazón de Jesús, gelegen binnen 20 minuten rijafstand.
Dit vakantiehuis heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Viaja Y Sientete Comodo villa heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Chevewings ligt in de buurt van deze 3-badkamer villa en biedt een ruime keuze aan Spaanse gerechten. De luchthaven Del Bajio bevindt zich op 29 minuten rijden, terwijl de treinhalte Bus Leon op 7 km van Viaja Y Sientete Comodo villa ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jumper fly2986 km
- Luchthavens
- Luchthaven Del Bajio32 km
- Treinstations
- Leon Bus station7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Viaja Y Sientete Comodo villa?
Gasten van Viaja Y Sientete Comodo villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Viaja Y Sientete Comodo villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Viaja Y Sientete Comodo villa is $44. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Viaja Y Sientete Comodo villa kun je aanbevelen?
Gasten van Viaja Y Sientete Comodo villa kunnen eten in Chevewings restaurant, dat Spaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Viaja Y Sientete Comodo villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Viaja Y Sientete Comodo villa verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Viaja Y Sientete Comodo villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in León zijn de Templo Expiatorio del Sagrado Corazón de Jesús en de Kathedraal van Léon, die respectievelijk op 7 en 8 km van Viaja Y Sientete Comodo villa liggen. Daarnaast is het cultureel forum van Guanajuato (8 km) ook een aanrader om te bezoeken.